У Малиновському суді Одеси виправдали зрадника

  Суддя Малиновського суду Одеси Наталія Кузьменко виправдала зрадника військової присяги на вірність народу України Владислава Баглая нібито через закінчення строків давності. Про це повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на mil.in.ua.

 

  Мова йде про харків’янина Баглая Владислава Ігоревича, 04 липня 1995 року народження. У 2011 році він став кадетом харківського військового ліцею, після закінчення якого в 2013 році вступив до Севастопольського Військово-Морського інституту ім. П.С. Нахімова, де прийняв Військову Присягу на вірність українському народові. Навчання проходив за спеціалізацією “інженер – водолаз пошуково-рятувальної служби”. Після окупації Кримського півострова рашистами він зрадив українському народові і прийняв “військову присягу Російської Федерації” та продовжив навчання.

 

  Восени 2018 року, після випуску з уже перейменованого окупантами Чорноморського вищого військово-морського училища імені П.С.Нахімова Владислав перебирається до Одеси, де влаштовується на роботу в одне з найбільш відвідуваних і улюблених одеситами і гостями міста місць: “Дельфінарій НЕМО”.

 

  При цьому він, не від кого не криючись, активно продовжує  відвідувати окупований Кримський півострів, активно постить свої фотографії з друзями з російських спецпідрозділів розвідки Чорноморського флоту, ФСБ. Наші спеціальні органи розпочали спостереження за Владиславом Баглаєм, зібрали необхідну доказову базу і разом із зрадником відправили її до суду.

 

  Справа Баглая розглядалася в Малиновському суді м.Одеси, там, де “судять” всім добре відомі “персонажі”, які вже раніше засвітилися в пресуванні одеських проукраїнських активістів Віталія Устименка, Сергія Стерненка й інших. Це суддя Кузьменко Наталія Леонідівна (дружина добре відомого одеського судді Кічмаренка Сергія Миколайовича). Так от: рішенням “судді” Кузьменко Наталії Леонідівни від 12.03.2021 Владислав Баглай визнаний “абсолютно невинним”, бо  “обвинуваченого Баглая В.І. у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч.1 ст.408 КК України, від кримінальної відповідальності на підставі п.1 ч.2 ст.284 КПК України у зв’язку із закінченням строків давності, передбачених ст. 49 КК України”.

 

  Отже, що ми маємо у залишку?

1.Баглай Владислав Ігорович, 04.07.1995 в квітні 2014 року зрадив Військову Присягу на вірність українському народові і перейшов на бік окупантів.

  1. після закінчення російського військового ВНЗ в окупованому Криму, маючи спеціалізацію прямо пов’язану з підготовкою та веденням розвідувально-диверсійних дій, Баглай з’являється в Одесі і влаштовується на роботу в компанії «Нерум» (мережа дельфінаріїв «НЕМО»), керівництво та власників яких дуже важко і запідозрити в проукраїнських поглядах.
  2. Після підготовки спеціальними органами достатньої доказової бази про зраду цього персонажа, визнання самого Баглая Владислава Ігоровича в зраді, справа «зливається» на підставі «закінчення термінів давності кримінального правопорушення» через «нєпрошедших» переатестацію і самих «бідних» суддів Малиновського району міста Одеси!
  3. Створено удовий прецедент, який дає можливість всім «кримським зрадникам» почуватися впевнено і бути абсолютно невинними! Залишається їх чекати в гості, на відпочинок!
  4. Хлопчика-зрадника і зараз можна побачити в одеському дельфінарії «НЕМО», він продовжує там працювати і тикати в нас пальцем, відверто з нас насміхаючись.

 

Василина Нещеретна

 

Нагадуємо: