Білоруського опозиціонера Протасевича перевели під домашній арешт – ЗМІ

ВВС повідомляє про перевід білоруського опозиційного діяча та журналіста Романа Протасевича зі слідчого ізолятора під домашній арешт. Таку саму міру обмеження волі наклали й на його дівчину Софію Сапегу. 

 

Журналістам вдалось поспілкуватися з батьками Софії Сапегі, які розповіли, що вона перебуває на найманій квартирі вже декілька днів. Днями затриману дівчину має відвідати російський консул. 

 

Роман Протасевич також перебуває на одній із квартир у Мінську. Втім, як говорить його батько Дмитро Протасевич, звинувачення з Романа та Софії не зняті – слідство ведеться. 

 

“Вони все одно під повним контролем влади.  Слідство ведеться. Ми явно не зраділи. Адвокат нічого не говорить, влада нічого не говорять. Якщо змінили запобіжний захід, це поліпшення їх побутових умов. В іншому, що буде далі, невідомо”, – розповів батько затриманого журналіста. 

 

23 травня Роман Протасевич зі своєю дівчиною, громадянкою РФ Софією Сапегою, летів з Афін до Вільнюса. Літак авіакомпанії Ryanair був примусово посаджений в Мінську, де обох затримали та помістили в СІЗО.

 

Нагадуємо: