У Львові депутати затвердили комплексну програму підтримки ветеранів війни

  На сесії Львівської міської ради депутати затвердили комплексну програму допомоги ветеранам, їхнім родинам, а також рідним загиблих захисників і захисниць та деяких інших категорій осіб, на яку наступного року передбачено витратити 480 млн грн. Комплексна програма підтримки ветеранів війни, членів сімей загиблих (померлих) Захисників і Захисниць України діятиме у Львові у 2024-2026 роках.

 Про це повідомляє пресслужба Львівської міської ради.

  Програма містить комплекс заходів, що спрямовані на покращення соціального захисту, здоров’я, психологічного стану, зайнятості, житлових умов, дозвілля, освіти та інших аспектів життя ветеранів війни та членів їхніх сімей, а також на збереження пам’яті про загиблих Захисників і Захисниць України.

  Програмою передбачено:

  • надання щорічної адресної допомоги на навчання, оздоровлення дітям загиблих Захисників та Захисниць у розмірі 50000 грн.;
  • грошову компенсацію особам, які отримали інвалідність внаслідок війни;
  • надання матеріальної допомоги особам з числа учасників бойових дій, які потребують лікування;
  • грошові компенсації учасникам бойових дій чи родичам загиблих Героїв, які передбачають оплату комунальних послуг;
  • виплати до Дня Матері та дня Батька;
  • надання адресної допомоги на придбання житла в умовах співфінансування;
  • звільнення від сплати податків на нерухоме майно відмінне від земельної ділянки, а також звільнення від земельного податку ветеранам війни.

  «Цю програму розробили з ініціативи депутатів Львівської міської ради, зокрема фракції “Європейська Солідарність”. Це важливий крок у визнанні та вшануванні подвигу тих, хто захищав нашу державу від агресора, а також тих, хто втратив своїх рідних у цій нерівній боротьбі. Сподіваюся, що ця програма допоможе полегшити життя та розв’язати проблеми ветеранів й членів родин військових”, – розповів голова фракції “Європейська Солідарність” Петро Адамик.

НАГАДУЄМО: