У Лас-Вегасі завершилися змагання United States Air Force Trials 2024

  Завершилися змагання “United States Air Force Trials 2024”, які проходили в США. Українська команда складалася із 30 спортсменів, які виступили у десяти адаптивних видах спорту: стрільба з лука, легка атлетика, велосипедний спорт, паверліфтинг, веслування на тренажерах, волейбол сидячи, плавання, кульова стрільба, баскетбол на кріслах колісних та регбі на кріслах колісних.

  Основна мета змагань “United States Air Force Trials 2024” – залучити ветеранів та військових до занять спортом, популяризувати реабілітацію через спортивні заходи серед ветеранів. У цих змаганнях Україна взяла участь вперше.

  Наші ветерани війни вибороли 79 медалей: 44 золоті, 21 срібну та 14 бронзових. Наймедальнішим видом стало плавання, яке принесло українській команді 27 нагород. У легкій атлетиці українці здобули 21 медаль, у веслуванні на тренажерах — 19, у паверліфтингу — шість, у стрільбі з лука — три. Ще по одній збірна виборола у велоспорті, волейболі сидячи та кульовій стрільбі.

  “Це не просто спорт – це демонстрація непереможного духу нашої нації, важливий елемент дипломатії, який нагадує світові про силу, відвагу та відданість наших людей своїй країні. Слова “Відвага та честь: наші ветерани – живий дух України!” глибоко відображають те, чому ми так цінуємо наших ветеранів. Вони – втілення всього, чим ми пишаємося: мужність, чесність, і непохитна віра в краще майбутнє для нашої країни. Дякуємо нашим ветеранам за їх службу, силу та незламність”,зазначив в.о. Міністра у справах ветеранів України Олександр Порхун.

 

НАГАДУЄМО: