У Києві відбувся благодійний матч з баскетболу

18 травня 2024 року Український ветеранський фонд спільно з ФК “Локомотив” організували в Києві благодійний матч з баскетболу. Ветерани війни, чинні військові та зірки українського шоу-бізнесу розділились на дві команди — “Відважні мамби” та “Орли помсти”. Мета заходу — зібрати кошти на FPV-дрони Sting для 3 ОШБР, екіпажу “Вітролом”.

  Благодійний матч з баскетболу став можливим завдяки зусиллям титульного партнера NOVUS, головного медіапартнера MEGOGO, а також Citrus.ua, Flames Coffee Roasters, Медичної служби НМП України, Prisma та Моршинської, інформує сайт УВФ.

  Виконуюча обовʼязки виконавчого директора Українського ветеранського фонду Руслана Величко, відкриваючи матч, звернулася до присутніх: “Я дуже рада, що сьогодні гратимуть як військовослужбовці, так і зірки шоу-бізнесу, інфлюенсери, ветерани. Це показує, що ми — єдине суспільство. І я вдячна вам, що на десятий рік війни ви розумієте, що ваші донати, ваша невипита кава — це ваші збережені життя. Тому донатьте і підтримуйте не просто нашу армію, а себе, бережіть свої життя своїми донатами”.

  Як зазначив командир підрозділу “Терра” 3 ОШБР Микола “Абдула” Волохов, зараз непростий час для України, дуже великий виклик — харківський фронт, де росіяни намагаються зламати нашу лінію оборони, закумулювавши дуже велику кількість ресурсу.

  “Але ми стоїмо, ми тримаємо оборону. Зокрема тримає там оборону один із розрахунків дронів-камікадзе Третьої окремої штурмової бригади “Вітролом”. І саме зараз відбувається збір на FPV-дрони для цього розрахунку — збирають 400 тисяч гривень на 20 дронів. 20 дронів — це один день бою в тих умовах, які зараз є на Харківщині. Тому донатьте! Я вірю, що це все закінчиться перемогою. Сотні й тисячі людей на фронті вірять у це і докладають максимум зусиль. Докладіть зусиль і ви”, — звернувся до глядачів “Абдула”.

   Гімн України заспівала Інеса Грицаєнко, акомпанував їй військовий та скрипаль, амбасадор Українського ветеранського фонду Мойсей Бондаренко.

  У благодійному матчі з баскетболу взяли участь: військові та ветерани Євгеній Омельчук, Наталя Міщенко, Роман Слободянюк, Олександр Морозов, Ігор Троян, зіркові учасники та інфлюенсери Влад Хільченко (Однією Правою), Ветерани Космічних Військ, Вася Байдак, Іван Люлєнов, Отой, Макс Леонов, Роман Міщеряков, Ігор Ласточкін , Андрій Бєдняков, Марк Куцевалов, Сергій Середа, Дмитро Каднай, Міла Єрємєєва та інші. Ведучими трансляції були Слава Дьомін, Лєра Товстолєс і Кирило Ганін.

  
Переглянути матч можна на YouTube за посиланням — https://www.youtube.com/live/TPSMNVkRecE?si=fHAKn9pefmUIoxHJ
Щоб долучитися до Благодійного збору — переходьте за посиланням: https://send.monobank.ua/jar/5C9g8VYG4y

НАГАДУЄМО: