В рамках пілотного проєкту ветерани зможуть безкоштовно протезувати зуби

  В Рівненській обласній стоматологічній поліклініці ветерани зможуть безкоштовно протезувати зуби. Послуга стала можлива після того, як НСЗУ уклала контракт з обласною стоматполіклінікою. Нею можуть скористатися учасники бойових дій, деякі категорії військовослужбовців та люди, які через війну отримали інвалідність.

  Голова Рівненської обласної ради Андрій Карауш у Телеграм повідомив: “Це пілотний проєкт в Україні і він триватиме до кінця 2024 року. За цей час можна буде зрозуміти, які зміни потрібні на наступний рік. Поки на одного пацієнта держава витрачатиме 14 984 гривні, у пакет входять консультація, рентген, знеболення, виготовлення і встановлення зубних протезів”.

  Як повідомили в Рівненській обласній раді, наразі на одного пацієнта держава виділяє майже 15 тисяч гривень. У цю суму входять консультація, рентген, знеболення, виготовлення і встановлення протезів, але не лікування та видалення зубів.

  Незабаром послуги безкоштовного протезування зубів можна буде отримати в міських лікарнях Здолбунова, Сарн та Березного.

НАГАДУЄМО: