У Харкові мітингують ветерани і активісти: Зеленського звинувачують у держзраді

Рішення президента України Володимира Зеленського дати дозвіл генералу російської окупаційної армії Руслану Якубову на інспекцію та огляд позицій українських солдат біля населеного пункту Шуми викликало обурення прифронтового Харкова.

 

Вночі після цього у самісінькому центрі міста з’явилися банери з засудженням вчинку Зеленського.

 

 

Наступного дня на мітинг біля Харківської облради зібралося ледь не все місто. У ньому взяли участь “Спілка ветеранів АТО”, “Європейська солідарність”, “Правий сектор”, “Демократична сокира” та “Традиція і Порядок”.

 

Читайте також:

 

Командир 503-ого батальйону спростував серйозні звинувачення в адресу морпіхів

 

Представник “Спілки” Юрій Корсунов заявив, що чи не найбільше таким рішенням обурена ветеранська спільнота.

 

“Якщо ви слідкуєте за подорожжю президента Україною, то мабуть помітили, що на трибуні, де виступає президент, уже немає державного герба – там є символ однієї політичної партії… То це може президент вирішив представляти інтереси не України, а саме цієї партії?” – обурюється сам Корсунов.

 

 

Не менше здивована і обурена нардеп від “Європейської солідарності” Ірина Фріз, яка прибула в Харків. Вона говорить – місія ОБСЄ та СЦКК мають можливість цілодобово моніторити ситуацію, тож немає жодної потреби пускати на українські позиції терористів.

 

Читайте також:

 

Міноборони пояснило, як так вийшло, що бойовики зібралися інспектувати наші позиції

 

“Це просто неприпустимо, це неможливо. І саме тому люди вийшли, бо це зрада, і ми будемо протестувати проти будь-яких зрадницьких та капітулянських настроїв Зеленського” – говорить депутатка.

 

 

Харківський волонтер та кандидат від “ЄС” на посаду міського голови Олег Абрамичев (“Піротехнік”) пояснює – він тісно спілкувався з представниками 503-го батальйону, який наразі займає позиції біля селища Шуми і він впевнений – бійці просто б не пустили сепаратистів на позиції.

 

“Я вважаю, що вони їх не допустять до своїх окопів. І вся інспекція швидко закінчиться, як тільки вони побачать їх в приціл” – відзначає “Піротехнік”.

 

 

Нагадаємо:

 

Більшість українців не довіряє президенту Зеленському – соціологи