Міноборони пояснило, як так вийшло, що бойовики зібралися інспектувати наші позиції

Міністерство оборони прокоментувало скандальну заяву щодо того, що українські позиції в районі населеного пукту Шуми Донецької області інспектуватимуть донецькі терористи.

 

Для початку у відомстві заявили, що така поступка була для росіян і колаборантів “неочікуваною”. Також розказали і про формат, у якому вона мала проходити:

 

“Перевірку має провести представник ОБСЄ в присутності представників сторін на лінії розмежування. Форма – у цивільному, склад учасників – без одіозних представників незаконних збройних формувань, характер події – без піару”.

 

Така позиція, на думку Міноборони, викликала “хаотичне метушіння” у бойовиків. Саме тому, на думку відомства вони відмовилися від перевірки.

 

Читайте також:

 

Нова пільга для ветеранів така популярна, що через наплив бажаючих падають сайти держустанов!

 

 

Прокоментував ситуацію і голова української делегації у ТКГ екс-президент Леонід Кравчук. У своєму інтерв’ю журналістам UNN він пояснив все так:

 

“Питання в тому, що та сторона змінила свою позицію відносно того, про що домовлялись учора. Вчора ми домовлялись лише про одне — інспектувати наші позиції, “інженерні військові споруди” — вони вважають, що там проводяться роботи, біля н.п. Шуми. Вранці вони докорінно змінили свою позицію і запропонували ще декілька об’єктів, які потрібно вивчати, вимагають підписання якогось протоколу, залучають туди ЗМІ”, — сказав Кравчук.

 

Нагадаємо:

 

Для уникнення стрілянини китайських солдат на кордоні з Індією озброїли… бойовими сокирами!