Нова пільга для ветеранів така популярна, що через наплив бажаючих падають сайти держустанов!

З головного офісу «Держмолодьжитла» по регіональним відділенням розіслали попередження щодо нової пільгової програми з придбання житла для атовців і внутрішньо-переміщених осіб.

Усіх бажаючих подати на реєстрацію заяву про намір отримати 3%-ий кредит на житло, у разі недоступності сайту, попросили подати відповідні заяви та анкети з власної електронної пошти на електрону адресу регіональних управлінь. 

 

Сьогодні саме почалася реєстрація на програму і тому таке попередження – не дивина, пояснив нам Начальник відділу Міністерства ветеранів у Харківській області Олексій Єрьоменко:

«Ця програма була започаткована в минулому році Мінветом. За перший день після оголошення прийому документів на програму, було надіслано близько 13 тисяч заявок. Тобто за перший день було просто вичерпано весь фонд коштів, який був виділений на програму на цілий рік».

 

Саме популярність програми змушує Держмолодьжитло хвилюватися за збереження серверів. В чому секрет популярності програми?

 

Справа в тому, що кредит на придбання атовцями чи внутрішньо-переміщеними особами житла надається на вельми великий строк – до 20 років, але не більше ніж до досягнення позичальником пенсійного віку. У погашення, якщо вірити офіційним данним, в середньому щомісячно піде більше 4000 грн та 2500 грн на сплату відсотків.

 

Більш детальна інформація доступна ТУТ ( гіперпосилання https://khv.molod-kredit.gov.ua/novyny/3protsent-kredyt-dlia-atooos-ta-vpo)

 

 

Нагадаємо:

 

Розрекламованим додатком для ветеранів за два місяці скористалося менше тисячі атовців