У Харківській міськраді співпрацюватимуть з протезним заводом (ФОТО)

Депутат міської ради Харкова та ветеран АТО/ООС Руслан Агібалов домовився про співробітництво з державним Харківським казенно-експерементальним протезно-ортопедичним підприємством. Про це повідомляє кореспондент «Нова: новини ветеранів».

 

 

Руслан Агібалов відвідав підприємство та поспілкувався з його керівництвом. Депутат побував у ортовзуттєвому цеху, протезно-ортопедичному цеху, стаціонарному та медичному відділеннях.

 

Читайте також:

 

Наступного року в Україні запрацює спеціальний ветеранський фонд

 

 

Зараз на ХКЕПОП працює близько 200 осіб. Тут виготовляються протези верхніх та нижніх кінцівок, апарати й тутори, корсети, дрібні протезні вироби, бандажі, ортопедичне взуття. Окрім цього ХКЕПОП здійснює гарантійний та післягарантійний ремонт протезно-ортопедичних виробів, візків та засобів малої механізації.

 

 

На підприємстві також виробляється широка номенклатура засобів малої механізації для інвалідів: засоби особистої гігієни, меблі, засоби для пересування керовані обома руками. Керівництву вдалося створити Сервісний центр з надання послуг людям з обмеженими можливостями. Окрім цього у закладі наразі проходить ремонт у спеціальній палаті для людей з обмеженими можливостями, які вчаться заново пересуватися за допомогою додаткових засобів.

 

Читайте також:

 

Літаки НАТО завадили російському вторгненню в повітряний простір Польщі (ФОТО)

 

 

Також Руслан Агібалов мав змогу поспілкуватися з відвідувачами підприємства. Зокрема, вони відмітили відмінну якість самих протезів, проте пожалілися на ціни. Керівництво ж ХКЕПОП відзначило, що наразі не здатно реалізувати всі потужності підприємства через недостатньо велике охоплення. І хоча у закладу є постійна база, проте він, на думку керівництва, здатний на більше.

 

У свою чергу Руслан Агібалов пообіцяв активно співпрацювати з закладом. Одним з питань, які можуть бути забезпечені закладом є допомога ветеранам АТО/ООС.

 

Нагадаємо: