У кандидата в президенти США Байдена стався конфлікт з ветеранами

Кандидат у президенти Сполучених штатів Джо Байден виявився в черговій незручній ситуації. Він якраз почав проводити перші за довгий час зустрічі з виборцями і на одній з них у Байдена зав’язалася перепалка з ветеранами іракської війни.

 

Ветерани жорстко розкритикували Байдена за його підтримку близькосхідних війн, в ході яких загинули тисячі американських солдатів і сотні тисяч мирних жителів.

 

Читайте також:

 

У РФ у навчаннях поряд з солдатами візьмуть участь козаки

 

 

Колишній віце-президент не любить згадувати про те, як він під час перебування сенатором голосував за резолюцію про інтервенцію в Ірак. Однак справа лише цим не обмежується: тоді багато демократів, боячись уславитися “зрадниками Америки”, з важким серцем підтримали війну в Іраку.

 

Сам Байден в той час очолював комітет Сенату по міжнародним справам і сам всіляко агітував за окупацію Іраку. Байден допоміг адміністрації Буша-молодшого спішно прийняти акт про застосування військ в Іраку спочатку в своєму комітеті, а потім і на спільному засіданні Сенату

 

Він запросив “спеціальних” свідків на військові слухання в Сенаті. Список свідків був заздалегідь схвалений радниками тодішнього президента Джорджа Буша. Запрошені в один голос стверджували, що в Іраку створюється зброя масового ураження, і Саддама Хусейна потрібно терміново зупинити.

 

Нагадаємо:

 

У Харкові мітингують ветерани і активісти: Зеленського звинувачують у держзраді