У ЄС заявили, що готові експортувати все українське зерно

   У Європейському Союзі заявили, що готові експортувати майже все українське зерно: “Ми готові експортувати майже все. Це близько 4 мільйонів тонн на місяць олійних і зернових культур, і ми досягли цього обсягу в листопаді минулого року”, – заявив європейський комісар з питань сільського господарства Януш Войцеховський.

 Постпред Британії в ООН заявила, що рф додатково замінувала підходи до українських портів. “Наша інформація також вказує на те, що росія встановила додаткові морські міни на підходах до українських портів. Ми згодні з оцінкою США, що це скоординована спроба виправдати та покласти на Україну провину за будь-які напади на цивільні судна у Чорному морі”, – розповіла постійна представниця Британії в ООН Барбара Вудворд.

  А в цей час у Світі після ворожих атак по українським зерносховищам зросли ціни на зерно, повідомляє CNN.У понеділок під час відкриття Чиказької біржі фʼючерси на пшеницю підскочили на 8,5%, а на кукурудзу — на 4,7%, а на пшеницю ціни підскочили майже на 10% після ударів окупантів по морських портах в Одесі та порту на Дунаї на Одещині.
З моменту виходу Росії з “зернової угоди” ціни на пшеницю збільшилися більш ніж на 18%.

НАГАДУЄМО:

Щоб запустити виробництво препаратів на основі канабісу після його легалізації, знадобиться кілька років, – Ольга Стефанішина