У Донецькій області відкрили пам’ятний знак загиблим воїнам АТО

Урочисте відкриття пам’ятного знака загиблим учасникам АТО відбулося поблизу селища Мирне Слов’янського району 26 червня.

У цей день п’ять років тому бойовики незаконних збройних формувань під прикриттям танків атакували блокпост №1 в передмісті Слов’янська. В ході запеклого бою загинули троє бійців 95-ї окремої Житомирської аеромобільної бригади та солдат 2-го добровольчого батальйону Національної гвардії України.

В урочистостях взяли участь рідні і друзі загиблих, заступник голови Донецької обласної державної адміністрації Вадим Філашкін, керівництво Слов’янської райдержадміністрації, військові та небайдужі жителі прилеглих населених пунктів.

Ініціатором створення меморіалу виступив житель Мирного Ярослав Золотий, який закликав місцевих жителів піклуватися про історичне місце.

«Хлопці віддали свої життя заради миру на нашій землі, і менше, що ми можемо зробити – забезпечити гідне вшанування їх пам’яті. Сьогодні ми відкрили пам’ятний знак, а вже найближчим часом почнемо висаджувати квіти і дерева на місці блокпоста. Це має велике символічне значення і зберігає пам’ять наших героїв », – зазначив він.