СБУ викрила нелегальну майстерню з виготовлення вогнепальної зброї

    Співробітники СБУ упродовж поточного року задокументували низку фактів незаконного виготовлення, постачання та збуту вогнепальної зброї двома фігурантами провадження.

     Було встановлено, що зловмисники регулярно відвідували так звані «зльоти колекціонерів», які періодично проводяться у Києві. На них скуповували складові частини зброї часів Другої Світової війни, з яких збирали бойову вогнепальну зброю для подальшої реалізації представникам кримінальних кіл. Підпільна майстерня розміщувалась на Київщині у приватному будинку одного із учасників групи.

     Під час проведення процесуальних дій за місцями проживання зловмисників правоохоронці вилучили з незаконного обігу пістолет-кулемет, кулемет, три пістолети, дві гвинтівки, майже п’ятсот набоїв та комплекти деталей для збирання вогнепальної зброї.

         Після проведення обшуків обох фігурантів справи затримано згідно зі ст. 208 Кримінального процесуального кодексу України. Вилучені зразки зброї передані на експертизу.

         У межах розпочатого кримінального провадження за ст. 263 Кримінального кодексу України тривають невідкладні слідчо-оперативні дії.