У Чорному морі затонув транспортний суховантаж Arvin

У Чорному морі в районі північної турецької провінції Бартин затонув суховантаж Arvin, повідомляє ТАСС. ВМС Туреччини направили фрегат для участі в пошуково-рятувальних роботах в тому районі Чорного моря.

 

За інформацією місцевої влади на борту затонулого біля берегів Туреччини суховантажного судна, знаходилися 12 громадян України, шість з них врятовані. Виявлено тіла чотирьох загиблих. Губернатор провінції Бартин Сінан Гюнер повідомив, що рятувальники намагаються визволити зі скель ще двох членів екіпажу затонулого корабля.

Росморречфлот стверджує, що на борту суховантажного судна було всього 12 чоловік, включаючи двох громадян РФ, а не 15, як повідомлялось раніше.

 

Турецька влада заявила, що причиною аварії корабля стали погані погодні умови. Інспектор Міжнародної федерації транспортників в Новоросійську (РФ) Ольга Ананьїна повідомила, що в 2020 році суховантаж перевіряли не менше трьох разів, в тому числі оцінювалося і його технічний стан.

 

Судновласником є компанія Arvin Shipping LTD, суховантаж ходив під прапором Палау, а команда складалася в основному з українців.

 

Але “Інтерфакс” з посиланням на заяву Росморречфлота повідомляє, що зазнав катастрофи біля берегів Туреччини суховантаж Arvin належить українській компанії Shipping LTD, зареєстрованої в Одесі. Згідно з інформацією на профільних сайтах, саме вона є власником суховантажу Arvin класу Волго-Балт.

 

Суховантаж прямував з грузинського порту Поті в болгарський Бургас. 15 січня судно знаходилося в порту Бартин. Російське посольство з’ясовує обставини події, повідомляє ТАСС.

 

Нагадуємо: