У боях за Бахмут витрати боєприпасів, набоїв, гранат і мін був величезним, – генерал-лейтенант Горбенко

  Командир 125 окремої бригади Сил ТрО ЗСУ генерал-лейтенант Артур Горбенко розповідає, що специфіка міських боїв у Бахмуті та його передмісті полягала в тому, що чимало підрозділів вели бій у певному відриві від основних сил. Ускладненими були поповнення засобами, взаємодія та управління. Будівлі падали, бетон не витримував, а наші люди продовжували тримати оборону. Ворог не шкодував своїх людей і постійно кидав їх у безрозсудні атаки, але ці «м’ясні штурми» завжди натикалися на стійку оборону наших хлопців. 

  У тих тяжких боях за Бахмут витрати боєприпасів, набоїв, гранат, мін і всього іншого, був величезним для стримування російської навали.

  “Та навіть у тих нелюдських умовах командири розуміли, що за будь-яких обставин необхідно берегти свій особовий склад. І там, де неможливо було щось втримати без значних втрат, ми вдавалися до маневрів, заходили з флангів і ніколи не намагалися штурмувати в лоб, а вичікували відповідну підтримку і завжди старалися зберегти своїх солдат. Бо ж ми можемо щось планувати, ухвалювати певні рішення, але перемогу в бою завжди здобуває простий український солдат. І саме цього солдата ми маємо берегти.

  Ми встигаємо і на фронті, і в тилу. В зоні нашої відповідальності на Львівщині наші підрозділи забезпечують прикриття важливих об’єктів критичної інфраструктури. Військовослужбовці, які отримали поранення на фронті, стали основою для мобільних груп протиповітряної оборони. На додачу до цього, ми розробили унікальну систему «Звук», яка в загальній системі радіолокаційного спостереження ППО, дозволяє за звуком від прольоту крилатих ракет визначати їх напрямок польоту і завдяки цьому наші розрахунки ППО на території Львівщини знищили вже три крилаті ракети і один «Шахед».

  Росіяни ніколи не залишать нас у спокої. Наша демократія, свобода, незалежність викликають у них звірячу ненависть. Тому кожен з нас, від солдата і до генерала знає, що ми воюємо за своє, за свої родини, дітей та їх майбутнє. І в цьому наша сила!”, – говорить генерал-лейтенант Артур Горбенко .

Передрук з сайту “Сили ТрО ЗСУ готові до спротиву

 

НАГАДУЄМО:

Відродити культуру козацтва, де кожен є носієм перемоги, – Сергій Дмитрієв