Центр фізкультурно-спортивної реабілітації планують облаштувати у Черкасах (ВІДЕО)

  На базі муніципального спортивного клубу “Дніпро” у Черкасах планують облаштувати центр фізкультурно-спортивної реабілітації. Тут ветерани війни та члени їхніх сімей матимуть змогу не лише займатися спортом, а й проходити комплексну реабілітацію з проживанням.

  На розвиток центру восени Черкаська міська рада спрямувала два мільйони гривень. Втім, для повного функціонування центру його мають пристосувати для потреб людей з інвалідністю. Без відновлення роботи басейну – це неможливо, розповів Суспільному керівник спортивного клубу “Дніпро” Юрій Гончаров.

  “Найголовніша проблема — це басейн, який зараз на реконструкції. У нас там по проєкту повністю вся інклюзія, де можуть різні групи з різними ушкодженнями займатися в цьому басейні”, — розповів керівник спортивного клубу “Дніпро”.

  Керівник муніципального спортивного клубу “Дніпро” Юрій Гончаров розповів, що у листопаді Черкаська міська рада спрямувала два мільйони гривень на розвиток центру. На ці гроші облаштують новий тренажерний зал. Наразі проводять тендер на закупівлю обладнання.

  На базі спортивного клубу планують розвивати адаптивні види спорту. Це волейбол сидячи, баскетбол та регбі на візках. Для цього потрібен ще один ігровий зал. У майбутньому центр фізкультурно-спортивної реабілітації повністю пристосують для людей з інвалідністю. Реабілітуватимуть не лише ветеранів війни, а й членів їхніх сімей та родин полеглих бійців.

НАГАДУЄМО: