У місті Виноградів запрацював центр ГО Рада ветеранів Закарпаття (ВІДЕО)

  У місті Виноградів відкрили центр ГО «Рада ветеранів Закарпаття». Це громадська організація, що надає безоплатні консультації військовослужбовцям. Приміщення ветерани отримали нещодавно. Наразі там працює один консультант.

  У Центрі ветерани війни зможуть отримати безплатну консультацію та супровід щодо юридичних питань, їм допоможуть із протезуванням, лікуванням та реабілітацією після важких поранень. Центр допомагає військовослужбовцям, ветеранам війни отримати всі види пільг, передбачених Законом України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту».

  “Спілку відкрили в Мукачеві, але в нас на меті, щоб такі філії працювали в усій області. Аби військовослужбовці, члени сімей зниклих безвісти, загиблих, могли прийти й звернутися зі своїми проблемами. Вони не будуть зі своїми проблемами з Виноградова чи прилеглих сіл їхати аж у Мукачево. Можуть зразу на місці звернутися”, — розповів “Суспільне.Ужгород” Генріх Пфістер.

  “Це вкрай необхідно. У Мукачеві, в Ужгороді та у Виноградові ця Рада ветеранів війни буде допомагати тим воїнам, які будуть до нас приходити”, — розповів військовослужбовець Олександр Добржанський (на фото).

  “Роз’яснюємо, показуємо, які пільги людина може мати: медичні, соціальні, реабілітації, санаторно-курортні лікування, щоб ветеран міг звернутися до відповідних органів. Також ми почали співпрацювати з організаціями, які займаються протезуванням та виготовленням чоловічого ортопедичного взуття, також милиць, колясок. І це все безкоштовно”, — сказав керівник філії Павло Биковський.

  Незабаром подібні Центри планують відкрити й в інших містах Закарпатської області.

НАГАДУЄМО: