Триває відродження німецької оборонної промисловості

  Німецька оборонна промисловість переживає своєрідне відродження. Від початку повномасштабної війни ринкова капіталізація Rheinmetall зросла майже утричі, а нещодавно її акції були включені до головного фондового індексу Німеччини DAX. Усього компанією вже зібрано замовлень та заявок на нові замовлення на суму 26,6 млрд. євро. Про це йдеться в розгорнутому матеріалі Bloomberg.

  Минулого року прибуток компанії Rheinmetall, яка разом з Krauss-Maffei Wegmann виробляє танки Leopard 2 та САУ Panzerhaubitze 2000, збільшився на 27%, сягнувши позначки 754 млн. євро – рекорд за історію компанії. Якщо у 2022 році обсяги продажу склали 6,4 млрд. євро, то за підсумками 2023 року цей показник очікується на рівні не менше 7,6 млрд. євро.

  Виробник комплексів IRIS-T – компанія Diehl Defence – веде перемовини про контракт на 3 млрд. євро. Компанія Hensoldt, яка виробляє радари, оголосила про замовлення на рекордні 5,4 млрд. євро.

  Усе це відбувається на тлі заяв офіційного Берліна про намір збільшити військову допомогу Україні у 7 разів: до 14,2 млрд. євро, з них у 2023 році – 5,4 млрд. євро.

НАГАДУЄМО:

Ексдиректору ДП Антонов повідомили про підозру, – Нацполіція