Триває другий етап відбору у помічники ветерана в межах ініціативи Мінветеранів

  Триває експериментальний проєкт з розбудови в Україні інституту помічника ветерана в чотирьох областях за ініціативи ветеранського відомства. Завершився перший, своєрідний селекційний період, під час якого були відібрані гідні кандидати, спроможні пройти навчання та якісно виконати місію із супроводу процесу повернення військових людей до цивільного життя, повідомили в Мінветеранів.

  На сьогодні 407 кандидатів виявили бажання долучитися до цього «пілоту». Найбільше таких бажаючих – на Вінниччині – 112, та Львівщині – 102 особи. Нині ще тривають співбесіди у чотирьох регіонах держави та 50 громадах, залучених до ініціативи Мінветеранів. 163 кандидати вже пройшли другий етап відбору й проходитимуть профільне навчання у Центрах ветеранського розвитку.

  Середній вік кандитатів у помічники ветерана – 43 роки, більшість (54%) є жінками та мають вищу освіту (бакалавр – 48%, магістр – 52%).

  На Миколаївщині вже завершилося навчання першої групи з 23 фахівців сервісних офісів. Уже триває процес підготовки 19 таких посадовців у Вінниці, яких після отримання відповідних сертифікатів через два тижні почнуть працевлаштовувати.

  Очікується, що незабаром стартують такі ж курси вишколу в Центрі ветеранського розвитку в Дніпрі для 18 слухачів, а у Львові перша група майбутніх помічників ветерана, а це майже 30 людей, має «сісти за парти» орієнтовно 10 вересня.

  Відомо, що до спершу заявлених чотирьох регіонів держави як учасників проєкту з розбудови інституту помічника ветерана додатково долучаються іще громади Сумської, Полтавської, Закарпатської, Київської областей та столиці.

НАГАДУЄМО:

Генерал, який зумів організувати оборону Миколаєва, міг опинитися за ґратами