Три комплекти лопатей для Мі-24 «Мотор Січ» передала ЗСУ

  Останнім часом у нас досить часто мова йде про те, що якись вид озброєння чи військової техніки з’явиться незабаром. Тому дуже приємно, коли те, що має колись відбутися, нарешті прямо зараз матеріалізується у конкретних виробах. 18 травня 2021 року українському війську було урочисто передано три комплекти лопатей МЛНВ-24 для гелікоптерів Мі-24, що були вироблені запорізьким підприємством «Мотор Січ». Ще шість комплектів Міноборони розраховує отримати до 30-ї річниці Незалежності України.

 

  Освоєння технологій та розроблення металевих лопатей несучого гвинта вертольотів типу Мі-8 та Мі-24 є особливо важливим напрямом робіт, що виконуються ПАТ «Мотор Січ». Такими технологіями володіють лічені країни. Зараз реалізується наступний етап освоєння замкнутого циклу виробництва вертольотів в Україні, що дозволить уникнути залежності від Росії. Звільняємось від технологічної залежності від Російської Федерації – звільнимось і від окупації!

 

  За інформацією оприлюдненою Міноборони, ПАТ «Мотор Січ» за державним оборонним замовленням виконує контракти на загальну суму понад 1,5 млрд гривень.

 

Нагадуємо: