КРАЗ має провести роботу над помилками та взяти активно участь у забезпеченні потреб ЗСУ автотранспортом – Андрій Таран

  Міністр оборони України Андрій Таран разом з Віце-прем’єр-міністром – Міністром з питань стратегічних галузей промисловості України Олегом Уруським здійснили робочі поїздки до ПрАТ “АвтоКрАЗ” та ПАТ “Мотор Січ”, повідомляє сайт ArmyInform.

 

  У Кременчуці високопосадовці оглянули потужності “АвтоКрАЗу” та ознайомилися із продукцією військового призначення. Разом з головою Полтавської облдержадміністрації Олегом Синєгубовим, головою Кременчуцької райдержадміністрації Олегом Лєдніком та керівництвом заводу обговорили проблемну ситуацію, що склалася довкола цього підприємства.

 

  – Відверто, з нашого боку існує низка питань до якості техніки, що випускається підприємством, та його здатності виконувати оборонні контракти в обумовлені терміни. Разом з тим, очевидно, що потреба в автомобілях і шасі від КРАЗ є значною і обраховується десятками тисяч. Щоб не змушувати ЗСУ шукати закордонні альтернативи, необхідно забезпечити тут стабільну, сучасну і потужну базу виробництва, – зазначив Андрій Таран.

 

  Міністр оборони наголосив, що подібне підприємство має провести роботу над помилками та активно брати участь у забезпеченні обороноздатності країни, зберегти колектив і технологічну базу. А це, у свою чергу, дозволить Міноборони планувати довготермінову співпрацю з вітчизняним підприємством, що має необхідну інфраструктуру не лише для виготовлення необхідної для Збройних Сил техніки, але й для її подальшого обслуговування і ремонту.

 

Нагадуємо: