Терористи обіцяють нові обстріли: Кравчук заявив про загрозу Мінським угодам

Голова української делегації у Тристоронній контактній групі Леонід Кравчук заявив протест проти  рішення угруповання “ДНР” вести вогонь по українським військам на випередження. Раніше стало відомо, що терористи “офіційно” вирішили поновити обстріли українських військових на лінії зіткнення. 

 

Інформацію про відповідну заяву було опубліковано в телеграм-каналі  Української делегації для участі у Тристоронній контактній групі.

 

“Ми розцінюємо дану заяву як загрозу одностороннього виходу РФ з режиму припинення вогню та загрозу зриву виконання Мінських домовленостей”, – заявив Кравчук. 

 

Сьогодні вранці, 3 березня, на сайті т.з. “народної міліції” угруповання “ДНР” з’явилась заява про вихід терористів із режиму перемир’я, а також обіцяють у майбутньому відкривати попереджувальний вогонь по українських захисниках.

 

“У зв’язку з відсутністю реакції міжнародних спостерігачів на обстріли населених пунктів Республіки, з метою захисту населення від українського терору, підрозділам Народної міліції дано дозвіл на ведення попереджувального вогню на придушення і знищення вогневих точок противника”, – погрожують бойовики. 

 

Нагадуємо: