Юлія Лапутіна підписала наказ про створення колегії Мінветеранів – консультативно-дорадчого органу, що у ході  колективного та вільного обговорення найважливіших напрямів діяльності готуватиме рекомендації щодо розробки та реалізації державної політики у справах ветеранів. Головою утвореної Колегії Мінветеранів є міністр у справах ветеранів України, інформує mva.gov.ua.

 

  До її складу ввійшли перший заступник міністра, заступники міністра, держсекретар Мінветеранів. Також можуть входити керівники самостійних структурних підрозділів апарату Мінветеранів, територіальних органів Мінветеранів, та за згодою – представники інших держорганів, органів місцевого самоврядування, наукових і навчальних закладів, громадських об’єднань, всеукраїнських профспілок.

 

  Колегія займатиметься розглядом пропозицій щодо удосконалення законодавства, забезпечення співпраці з міністерствами, відомствами, органами місцевого самоврядування, а також – щодо розширення міжнародного співробітництва у сфері соцзахисту ветеранів війни та осіб, на яких поширюється Закон України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту».

 

  Також колегія аналізуватиме стан роботи з питань забезпечення прав і свобод людини й громадянина, розглядатиме результати роботи Мінветеранів, стан дотримання законодавства з питань державної служби, та інші питання, пов’язані з реалізацією завдань, покладених на міністерство.

 

Нагадуємо:

Слідкуйте за нами

Відео

Секретні документи МВС. Стеження за активістами
{"popup_fix":"false"}
Михайло Забродський. Інтерв’ю про нову армію, старі проблеми та велику політику
{"popup_fix":"false"}
Більше відео
Стежити за останніми новинами
Wordpress Social Share Plugin powered by Ultimatelysocial