Під час першого засідання колегії Мінветеранів на цьому наголосив заступник міністра Ігор Безкаравайний, доповідаючи про стан реалізації освітніх програм та професійної адаптації ветеранів війни та членів їхніх сімей, інформує mva.gov.ua.

 

  Крім того, в рамках бюджетної програми міністерства, протягом 2020 року професійне навчання пройшли понад 3,7 тисяч осіб серед учасників АТО/ООС та постраждалих учасників Революції Гідності.

 

  За словами заступника міністра, сьогодні серед проблемних питань є відсутність у Мінветеранів статусу державного замовника на підготовку фахівців, підвищення кваліфікації та перепідготовку ветеранів під час зміни військової кар’єри на цивільну професійну. Для вирішення цих питань, Мінветеранів працюватиме над  внесенням відповідних змін до нормативно-правових актів та проводитиме консультації з Мінсоцполітики, Міноборони, МВС та іншими відомствами.

 

Читайте також:

  Для підвищення рівня працевлаштування та зайнятості захисників, Мінветеранів ініціювало укладення Договору про співпрацю та взаємодію з Державним центром зайнятості, в рамках якого були започатковані спільні профорієнтаційні програми, що включають освітні курси, тренінги та консультації.

 

– Перед більшістю ветеранів після повернення додому гостро постає питання пошуку роботи. Співпраця Мінветеранів та Державного центру зайнятості – це практичний крок до створення дієвої та доступної системи соціально-професійної адаптації ветеранів. Під час переходу з військової кар’єри на цивільну, це створить всі умови для успішного працевлаштування ветеранів, –   зазначив заступник міністра Ігор Безкаравайний.

 

Так, протягом 2020 року за співпраці Мінветеранів та Державної служби зайнятості, понад 21 тисячу ветеранів було забезпечено профорієнтаційними послугами, працевлаштовано понад 6 тисяч учасників бойових дій, з яких 900 – започаткували власну справу.

 

Нагадуємо:

Слідкуйте за нами

Відео

Секретні документи МВС. Стеження за активістами
{"popup_fix":"false"}
Михайло Забродський. Інтерв’ю про нову армію, старі проблеми та велику політику
{"popup_fix":"false"}
Більше відео
Стежити за останніми новинами
Wordpress Social Share Plugin powered by Ultimatelysocial