Стали відомі подробиці відповіді США та НАТО на ультиматум РФ

У ЗМІ з’явилися подробиці відповіді США та НАТО на ультимативні “пропозиції” від Російської Федерації щодо “гарантій безпеки”. Про це повідомляє інформаційне видання “Сегодня” з посиланням на іспанську газету El Pais.

 

Відповідь було визначено у двох документах англійською мовою. Зазначається, що Сполучені Штати готові розпочати переговори з РФ щодо контролю над озброєннями у сфері ракет середньої та меншої дальності. Разом з тим США пообіцяли не розміщувати ядерну зброю у Східній Європі.

 


Крім того, США готові розпочати переговори з РФ щодо контролю над озброєннями у сфері ракет середньої та меншої дальності.Сполучені Штати готові до додаткових заходів щодо запобігання інцидентам з РФ на морі та в повітріТакож Сполучені Штати готові до діалогу з РФ з приводу не взаємних зобов’язань не обмеження розгортання обмеження розгортання наступальних ракетних систем та сил в Україні. Там також заявляють про готовність до обговорення механізму для підтвердження нерозміщення крилатих ракет “томагавк” у Румунії та Польщі.

 

Нагадуємо: