Російські війська знищили умовного противника на Придністров’ї

  На Придністров’ї, що межує з Україною, “російські миротворці” провели військові навчання. У вівторок міністерство оборони Російської Федерації повідомило, що так звана “Оперативна група російських військ”, відпрацювала стрільбу по мішенях, що імітують піхоту і техніку “ймовірного противника”. Російські вояки також відпрацьовували захоплення вогневих позицій, йдеться у повідомленні.

 

  До так званої російської “Оперативної групи” входить близько 450 “російських миротворців”, а також ще близько 500-750 “офіційних військових”, що охороняють склад боєприпасів.

 

  Російські “миротворці” з’явилися у Придністров’я після того, як у 1992 році там було організовано нетривалий “військовий конфлікт” з Молдовою, після чого відбулося проголошення “незалежної держави”, яка до цього часу залишається невизнаною жодною країною Світу, крім Росії.

 

  Військові навчання проходили на тлі нарощування російських військ поблизу України та їх розгортання на заході РФії, в анексованому Криму та Білорусі.  Офіційний Київ висловив занепокоєння з приводу “військвих ігрищ” на Придністров’ї, де Росія має понад 1000 військовослужбовців, які маскуються під миротворців.

 

  Зі свого боку Кремль продовжує заперечувати будь-яку загрозливу поведінку на адресу України.