Цьогорічний парад з нагоди  30-ї річниці Незалежності України буде проходити із залученням понад пів сотні літаків і гелікоптерів у складі повітряної колони. Відповідний план заходу затвердив Міністр оборони України Андрій Таран, повідомляє UMP

 

До повітряної складової залучать сім винищувачів МіГ-29, шість Су-27, по чотири штурмовики Су-25 та бомбардувальники Су-24, три Ан-26, по два Ан-72 (Нацгвардія) та DA-42 (ДПСУ), по одному Іл-76, Ан-32 (ДСНС) та Ан-225 “Мрія”, яку страхуватиме у резерві Ан-124 “Руслан”.

 

З гелікоптерів залучать п’ять Мі-8 та чотири Мі-24 від Сухопутних військ, два Мі-14 від морської авіації, шість гелікоптерів EC-225LP (по три від Національної гвардії та ДСНС) та три H-145 від Національної поліції.

 

 

Підготовку до повітряного параду мають здійснити у чотири етапи.

 

Зокрема, до 30 червня мало завершитись планування підготовки та самого прольоту авіації, а також планування участі міжнародних партнерів.

 

На другому етапі (до 30 липня) – попередня підготовка у пунктах постійної дислокації.

 

Паралельно, до 20 липня, мають завершити планування, підготувати та узгодити всі документи щодо прольоту авіації над Києвом.

 

Сама ж підготовка до прольоту повітряної колони здійснюватиметься з 10 по 22 серпня на визначених аеродромах. Для цього, до 10 серпня, мають здійснити передислокацію всієї авіації та передачу її в оперативне підпорядкування командувачу Повітряних Сил ЗС України.

 

 

У рамках підготовки передбачається участь повітряної колони в проведенні спільних тренувань на вулиці Хрещатик міста Києва, які відбудуться 18,20 та 22 серпня.


Нагадуємо: 

Слідкуйте за нами

Відео

Секретні документи МВС. Стеження за активістами
{"popup_fix":"false"}
Михайло Забродський. Інтерв’ю про нову армію, старі проблеми та велику політику
{"popup_fix":"false"}
Більше відео
Стежити за останніми новинами
  • Wordpress Social Share Plugin powered by Ultimatelysocial