Сьогодні відзначають своє професійне свято працівники Служби безпеки України

  В офіційному календарі професійне свято працівників СБУ з’явилося після указу президента України Леоніда Кучми від 22 березня 2001 року. Дата 25 березня була обрана тому, що в 1992 році Верховна рада України прийняла закон «Про Службу безпеки України».

 

  Сьогодні, з нагоди Дня Служби безпеки України, командувач Об’єднаних сил Збройних Сил України звернувся до особового складу СБУ з привітанням:

 

   Шановні побратими!

   Від імені Командування Об’єднаних сил Збройних Сил України та себе особисто щиро вітаю вас із професійним святом —  Днем Служби безпеки України!

  Боротьба з агресором у гібридній війні, контррозвідка та захист національної державності, а також захист об’єктів критичної інфраструктури, завдяки Вашій принциповості та компетентності дозволяють українцям почувати себе в безпеці.

  Ми вшановуємо кожного, хто поклав своє життя, забезпечуючи спокій у нашій країні. Залишайтеся й надалі зразком гідності й відданості своєму народові.

  Від щирого серця бажаю вам і вашим родинам добра і щастя, злагоди і міцного здоров’я, невичерпної енергії та сил. Наснаги і здобутків у нелегкій повсякденній службі.

  Слава Україні!

  Разом переможемо!

Командувач Об’єднаних сил Збройних Сил України

генерал-лейтенант Сергій Наєв

 

  Редакція сайту “НОВА – новини ветеранів: інформаційний портал для учасників АТО/ООС” також вітає співробітників СБУ з Днем Служби безпеки України.