Сьогодні відбулося засідання Ставки

  Президент України Володимир Зеленський сьогодні провів чергове засідання Ставки Верховного Головнокомандувача. Як повідомили на сайті Президента Україні, було заслухано доповіді керівників розвідки про плани ворога на найближчий час.


  У засіданні взяли участь: керівник Офісу Президента Андрій Єрмак, секретар Ради національної безпеки та оборони Олексій Данилов, міністр оборони Олексій Рєзніков, Головнокомандувач Збройних Сил України Валерій Залужний, начальник Головного управління розвідки Кирило Буданов, голова Служби зовнішньої розвідки України Олександр Литвин ЗСУ Олександр Сирський та командувачі військ оперативних напрямків.


  Також на засіданні Ставки були присутні: міністр внутрішніх справ Денис Монастирський, міністр закордонних справ Дмитро Кулеба, міністр інфраструктури Олександр Кубраков, кілька урядовців та керівників силових відомств та правоохоронних органів.


  Як повідомили у ОП, Головнокомандувач ЗСУ та командувачі військ оперативних напрямків доповіли про актуальну ситуацію на фронті, окремо поінформували про дії на Донецькому напрямку. Також було заслухано доповіді керівників розвідки про плани ворога на найближчий час. Учасники засідання проаналізували забезпечення сил оборони технікою, озброєнням та боєприпасами та актуальні потреби військ для проходження зимового періоду.


  Крім того, члени Ставки розглянули перебіг відновлення енергетичної системи України та ліквідацію наслідків нещодавніх ракетних ударів Росії. Окремо зупинилися на питанні забезпечення стабільності зв’язку за умов війни, зокрема шляхом переходу на автономне енергоживлення.


  Було визначено подальші кроки у напрямку захисту об’єктів критичної інфраструктури від російських атак. У цьому контексті наголошується на необхідності посилення співпраці з партнерами України для формування ефективної протиповітряної оборони.

 

Заставка НАГАДУЄМО