Генсек НАТО виключив переговори з путіним до військової поразки Росії

  “Якщо Україна піде на переговори без перемоги над Росією на полі бою, міцного миру не вийде, тому необхідно й надалі надавати військову підтримку Києву”, – заявив генсек НАТО Єнс Столтенберг.


  Через дев’ять місяців від початку повномасштабного вторгнення в Україну сподівання рашистів на “бліцкриг за три дні” повністю розвіялись, російська армія зараз в основному знаходиться в обороні.

 

  Перемир’я чи переговори можуть бути єдиним шляхом до перемоги, можливим на даний момент для володимира путіна – його армія виснажена, запаси зброї вичерпуються. Про це пише CNN. 


  «Оскільки росія зараз найбільше виснажена, вона найбільше від перемир’я виграє, а потім відновить війну. Отже, все, що ви купуєте за перемир’я, — це продовження війни. Це не вирішило б жодної з основних проблем війни», – заявив директор з російських досліджень в аналітичному центрі CNA Майкл Кофман.


  Вже зараз, за словами експертів, росія починає переозброюватися. Кофман послався на дані про те, що на заводах рф виробляють боєприпаси вже не в дві, а в три зміни. «Це говорить про те, що у них є комплектуючі, інакше вони не стали б працювати в подвійну та потрійну зміни», – зазначив експерт.


  Нарешті на Заході почали розуміти, що з терористами не можна домовлятися . Тільки розгром рашистів і перемога України – запорука спокою та миру для всього людства.

 

Заставка НАГАДУЄМО