Сьогодні День прикордонника – дякуємо за вашу роботу!

  Сьогодні Україна відзначає День прикордонника. 24 лютого 2022 року саме наші прикордонники першими зустріли ворога та прийняли бій. Сьогодні вони разом із ЗСУ мужньо боронять нас від окупантів і захищають наші кордони.

  Головнокомандувач ЗСУ генерал Валерій Залужний привітав військовослужбовців Державної прикордонної служби України з професійним святом. Про це йдеться у його телеграм-каналі.

  «Вітаю бойових побратимів з Днем прикордонника України! Ви перші, хто зустрів наступ російських окупантів на українському кордоні. Ви перші, хто дав гідну відповідь ворогу. Як тоді, так і зараз, демонструєте відвагу та відданість Батьківщині. Пліч-о-пліч зі Збройними Силами міцно стоїте в бою на передніх рубежах та героїчно стримуєте противника на всіх напрямках. Дякую вам за службу. Разом — до Перемоги!»,написав Валерій Залужний.

  Президент України Володимир Зеленський привітав прикордонників із їхнім професійним святом. “З перших днів війни – і не лише з 24 лютого, а й з 2014 року – прикордонники відважно обороняють Україну. Вони першими зустріли ворога на державному кордоні та вступили в бій із силами супротивника. Справжні герої, які успішно виконали та виконують сотні та сотні бойових завдань”, – написав Зеленський у Телеграм-каналі.

НАГАДУЄМО:

105 років тому на кораблях Чорноморського флоту було організовано підняті українські прапори