Скандал на Волині: водій маршрутки образив ветерана

25-річний волинянин Рувим Ройко бачив жахи Маріуполя та Донеччини. Чимало його побратимів загинули. Чоловік зараз проходить курс лікування, бо має численні травми, зокрема контузію та ушкоджений суглоб. Про це повідомляє «Волинська служба новин» із посиланням на сюжет ТРК «Аверс».

– Я зайшов у маршрутку, – розповідає ветеран, – сів, а водій кричить, що хтось не заплатив. Я йому показую посвідчення учасника бойових дій. Він каже: ну є посвідчення, але гроші треба платити. Я йому вийняв і показав посвідчення інваліда ІІ групи пожиттєво. А він: все одно треба платити гроші. Я дав гроші. Мені треба було їхати.

Він їхав із села Прилуцьке маршруткою, яка прямувала до Піддубців, очевидно, приміського сполучення. Каже, що пасажири розраховувалися готівкою. Однак ніхто з пасажирів не відреагував на ситуацію.

Начальник відділу транспорту Волинської ОВА Назар Романюк повідомив виданню, що про конфліктну ситуацію йому стало відомо з матеріалів у ЗМІ, проте щоб розібратися у ній, потрібна більш конкретна інформація про маршрут, час поїздки тощо.

– Ми дуже хочемо розібратися у цій ситуації, – говорить посадовець, – але нам потрібно розуміти, про який конкретний маршрут йдеться, якого перевізника й водія. Через Прилуцьк і Піддубці курсують декілька автобусів. Хоча б час поїздки, щоб через систему «Безпечне місто» по камерах визначити той автобус. Оскільки такої інформації немає, просимо, аби Рувим Ройко зв’язався з нами та розповів деталі…

Джерело:

https://vsn.ua/news/skandal-na-volini-veteran-viyni-poskarzhivsya-na-hamstvo-vodiya-marshrutki-32838