Сергій Кривонос в ефірі телеканалу “Дом” виклав своє бачення того, як можна повернути Крим і Донбас без війни (ВІДЕО)

 Україна сьогодні не може силовими методами відновити повернення контролю над окупованими Росією Кримом і Донбасом. Але є інші способи змусити агресора залишити ці території.

 

 “Ми чітко розуміємо, що вирішувати проблему деокупації силовим методом Україна не може на цьому етапі… Вести війну на два фронти, навіть законно повертаючи свої землі, ми не потягнемо”, – зазначив Кривонос.

 

 Він наголосив, що в цьому аспекті все залежить від матеріально-технічного та людського потенціалу, ризик великих втрат яких доволі  великий.

 

 Тому завдання номер один – продовжувати активно співпрацювати зі світовими лідерами у питанні щодо нарощення санкцій проти Російської Федерації,  переконаний заступник секретаря РНБО. 

 

 “Виводити Росію ними на такий рівень, що питання буде: або вони віддадуть Крим, або залишаться без штанів. Плюс паралельно посилювати всередині країни обороноздатність, яка дасть спроможність у разі необхідності діяти силовими методами”, – пояснив стратегію звільнення окупованих територій Кривонос.

 

Нагадауємо: