«Гауляйтер» окупованого рашистами Криму Аксьонов «поїть» кримчан обіцянками

 Окупаційна влада незаконно анексованого Криму висловила ідею  побудувати установку з опріснення морської води у селищі Миколаївка Сімферопольського району.

 

 Про це повідомив “гауляйтер всього Криму” Сергій Аксьонов, – повідомляють “Крим.Реалії”.

 

 “Розробляється Мінпромторгом за дорученням президента РФ і протягом найближчих двох тижнів буде подано урядом рішення, пов’язане з будівництвом опріснювальної установки в Сімферополі. Установка буде будуватися в селищі Миколаївка, на березі моря, 30 кілометрів «по прямій» до Сімферополя. В країні таких проектів ніхто ніколи не реалізовував. По суті, рішення, яке буде прийнято тут, буде унікальним”, – сказав Аксьонов.

 

 “Віце-гауляйтер Криму” Юрій Гоцанюк заявив, що будівництво в цьому місці опріснювальної установки дозволить “значно поліпшити” ситуацію з водопостачанням Сімферополя.

 

 “Разом з тим тривають пошуки додаткових підземних джерел артезіанської води, що також переламає негативну ситуацію з водопостачанням, яка склалася сьогодні”, – зазначив Гоцанюк.

 

 Поки окупаційна влада «збирається вирішувати проблему», з 07 вересня 2020 року , в Сімферополі, Бахчисараї та Сімферопольському районі через посуху і обміління водойм ввели третій, найбільш жорсткий етап обмеження подачі води, який можна охарактеризувати так: «Води нема. Зовсім нема!»

 

В той час, як «гауляйтер» Аксьонов запевняє, що Кремль йому дасть гроші на якесь будівництво, в Білогірському районі Криму пересохла ще одна річка – права притока річки Біюк-Карасу річка Танасу, –  повідомляє кореспондент Крим.Реалії.

 

За інформацією місцевих жителів, до середини вересня невелика кількість води в річці ще була, а в третій декаді вересня – висохла повністю.

 

Висохле русло річки Танасу біля села Кірпічноє Білогірського району

 У селі Кірпічноє Білогірського району вперше за багато років повністю висох ставок, який служив водопоєм для худоби і місцем риболовлі для місцевих жителів.

Висохлий ставок біля села Кірпічноє, Білогірський район

 Раніше Гідрометцентр Криму повідомляв, що в серпні на півострові висохли річки Альма, Чорна і Бельбек, які живлять водосховища.

 

 Місцеві мешканці кажуть, що дуже посушливий і жаркий вересень цього року добиває останні водні об’єкти. Колодязі теж порожніють. На пам’яті «старожилів» такого не було. Відбувається щось страшне і це їх лякає. З кожним днем людей все більше турбує ситуацією з водою.

 

 Україна забезпечувала до 85% потреб Криму в прісній воді через Північно-Кримський канал, що з’єднує головне русло Дніпра з півостровом. Після анексії Криму Росією в 2014 році, постачання води на півострів припинили.

 

 Запаси води в Криму поповнюють із водосховищ природного стоку та підземних джерел. За заявами екологів, регулярне використання води з підземних джерел призвело до засолення ґрунту на півострові. Влада Криму регулярно закликає жителів півострова економити воду.

 

 Спроби окупантів та колабораціоністів апелювати до міжнародної спільноти не досягли бажаного ними результата. Окупантам нагадали, що саме вони, а не Україна, мають дбати про водопостачання населення Криму.

 

 Україна обіцяє відразу відновити водопостачання півострова тільки після того, як останній російський окупант забереться геть.

 

Просили «каміння з неба»?

 

Бог почув прохання і перетворив землю на каміння!