СБУ заарештувало ківінів

Ківа

  Вчора СБУ затримало банду “ківінів”, якою керував зрадник Ківа, а фінансували “координатори” з “ОПЗЖ”. Про це повідомляє прес-центр Служби безпеки України.


  Зазначається, що дане  угруповання функціонувало як “силовий осередок” “ОПЗЖ”. Їх залучали до здійснення провокацій під час масових заходів для розхитування суспільно-політичної обстановки в Україні.


  Встановлено, що “учасники банди входили до громадського об’єднання “Патріоти за життя”, яке підконтрольне Киві. Сам він перебуває у міжнародному розшуку за вчинення особливо тяжких злочинів, серед яких – державна зрада і посягання на територіальну цілісність України. До втечі Киви в Росію ці “патріоти” виконували його завдання зі здійснення провокацій під час масових заходів для розхитування суспільно-політичної ситуації в Україні.


  “Також їх залучали до так званої “фізичної підтримки” та охорони публічних виступів представників прокремлівської партії, насамперед у центрі Києва. За участь у кожній з таких “акцій” зловмисники отримували гроші від своїх “координаторів” з “ОПЗЖ”, – йдеться у повідомленні.


  За даними слідства, до складу угруповання входило щонайменше 12 осіб, причетних до кримінальних кіл, а їхній організатор був “на прямому зв’язку з Кивою, погоджуючи свої дії, зокрема й після повномасштабного вторгнення РФ”, Для комунікації між собою вони використовували анонімні месенджери.


  В СБУ зазначають, що за задумом екс-депутата, учасники банди мали залишитись у Києві для підтримки окупантів у разі захоплення регіону.


  “Проте після втечі Киви його поплічники вирішили організувати наркобізнес для одержання додаткових “прибутків”. Встановлено, що вони налагодили виробництво і збут оптових партій амфетаміну на Київщині. Для цього обладнали у власних домоволодіннях дві нарколабораторії. Своїх клієнтів підшукували через особисті зв’язки і продавали “товар”, використовуючи розгалужену мережу дилерів”, – розповіли у прес-центрі.


  Під час обшуків за місцями проживання зловмисників виявлено вогнепальну зброю та набої до неї, а також підготовлені до збуту наркотики і психотропи, а також обладнання для їх виготовлення.

 

Заставка НАГАДУЄМО
нова