СБУ викрили посібників бойовиків

В Одесі співробітники СБУ викрили мережу call-центрів, які обслуговували російський бізнес, що фінансував терористів, інформує пресцентр СБУ.

 

Кіберфахівці СБУ блокували в Одесі діяльність мережі нелегальних call-центрів, які обслуговували російській бізнес, що фінансував терористичні організації “ЛуганДонії”. Про це сказано у повідомленні на сайті СБУ.

 

Оперативники спецслужби встановили, що протиправну схему організувала група місцевих мешканців, серед яких комерсанти та ІТ-фахівці. П’ять сall-центрів забезпечували роботу служби клієнтської підтримки російських компаній, які, за даними слідства, причетні до фінансування терористів на тимчасово окупованій території України.

 

Під час обшуків у приміщеннях call-центрів правоохоронці вилучили електронні та паперові носії інформації, які доводять співпрацю нелегальної структури з терористами і країною-агресором.

 

Перевіряється можлива причетність організаторів та працівників мережі call-центрів до сприяння діяльності спецслужб РФ на території України

 

Нагадуємо: