Розвідки західних країн підрахували збитки від російських хакерських атак

США і Великобританія звинуватили Росію в хакерських атаках на Олімпіаду, установи США і вибори у Франції. За їх підрахунками загальні збитки склали більше мільярда доларів. Про це пише The Guardian.

 

Як заявили в прес-службі британської і американської розвідки, шестеро російських хакерів з ГРУ винні в організації кібератак з 2015 року. Так, наприклад, “російські хакери” намагалися маскуватися під хакерів з КНДР і Китаю під час атаки на церемонію відкриття Ігор в Південній Кореї два роки тому. Це ж підрозділ, за словами авторів розслідування, планувало атаку на літні Олімпійські ігри 2020 року в Токіо, але через пандемію вона була скасована.

 

Також “російські хакери” звинувачуються в спробі зламу комп’ютерів французьких політиків, в тому числі президента Франції Еммануеля Макрона, перед виборами в країні в 2017 році.

 

Американське ФБР звинувачую хакеів у атаці 27 червня 2017 року вірусом “NotPetya” на лікарні та інші медустанови в Пенсільванії, на дочірню компанію “FedEx Corporation” і на великого американського виробника фармацевтичної продукції.

 

Нагадаємо:

 

Із захисниками України ворог продовжує воювати навіть після їх смерті