Ситуація, яка сталася на Алеї Героїв Небесної Сотні, де невідомий чоловік здійснив наругу над портретами загиблих, неприпустима і аморальна, повідомляє Мінветеранів.

 

 Герої Небесної Сотні  – захистили  ідеали демократії, громадянські права і свободи українців. Вони  віддали, за європейське майбутнє  нашої країни, найдорожче – своє життя і  осквернення місць пам’яті про них має бути жорстко засуджене суспільством і покарано законом.

 

 Мінветеранів засуджує, будь які, прояви наруги та вандалізму над меморіалами пам’яті загиблих воїнів та борців за незалежність України у ХХ столітті.

 

 Вкотре всім нагадуємо, що з 2019 року встановлено кримінальну відповідальність  за осквернення або руйнування  пам’ятників споруджених в пам’ять  осіб,  які захищали незалежність, суверенітет  та територіальну цілісність України, брали безпосередню участь  в АТО у здійсненні заходів із забезпечення  національної безпеки і оборонній відсічі  та стримуванні збройної агресії Російської Федерації у Донецькій та Луганських областях, учасників Революції Гідності та борців за незалежність України у ХХ столітті.

 

Вічна пам’ять Героям Небесної Сотні !

 

Нагадуємо:

Слідкуйте за нами

Відео

Секретні документи МВС. Стеження за активістами
{"popup_fix":"false"}
Земля для атовців у Харкові: Таємні схеми міської ради. ч. ІІ
{"popup_fix":"false"}
Більше відео
Стежити за останніми новинами
Wordpress Social Share Plugin powered by Ultimatelysocial