Розпочалася 57 доба…

  Триває 57 доба повномасштабної збройної агресії Російської Федерації проти України. Пресслужба Генерального штабу ЗСУ інформує, що  станом на 06:00 (21.04.2022р) ситуація на фронті залишається напруженою. Противник намагається продовжувати наступальні дії у Східній операційній зоні з метою встановлення повного контролю над територією Донецької і Луганської областей. 

 

  На Слобожанському напрямку ворог продовжує нарощування системи технічного забезпечення. Продовжуються систематичні обстріли міста Харкова.
 
  У Балаклеї (Харківська область) поранених російських військовослужбовців почали розміщувати у міській поліклініці, незважаючи на те, що шпиталь для російських військових обладнано у будівлі місцевої музичної школи. Розміщення поранених рашистських окупантів у міській поліклініці свідчить про значне збільшення їх кількості та проблеми з їх подальшою медичною евакуацією “в тил”.
 
 
 

  На Донецькому і Таврійському напрямках противник й надалі здійснює артилерійські обстріли позицій ЗСУ вздовж всієї лінії зіткнення.

 

    На Херсонщині загарбники планують організувати примусову мобілізацію населення на війну з Україною. Одночасно, російські окупанти поставили за мету повністю припинити гуманітарну підтримку області з боку української влади.

 
  Триває рашистський  терор мирного місцевого населення. Так, у селі Золота Балка (Херсонська область) представники російських окупаційних військ провели збори з місцевим населенням, де заявили про те, що “зелених коридорів” більше не буде, людям заборонили залишати населений пункт. Крім того, попередили, що у разі обстрілу їхніх позицій підрозділами Збройних Сил України, російські загарбники почнуть обстріл населеного пункту. Окупанти продовжують обхід помешкань, здійснюють обшуки.
 
  На Південнобузькому напрямку ворог веде обстріли позицій наших військ.