Розпочалася 56 доба героїчного протистояння

  На початку 56 доби протистояння російські окупанти намагаються продовжувати наступальні дії у Східній операційній зоні з метою встановлення повного контролю над територією Донецької і Луганської областей, інформує пресслужба Генерального штабу ЗСУ. 

 

  На Волинському та Поліському напрямках противник активних дій не проводив.

 

  На Сіверському напрямку ознак формування противником ударного угрупування для відновлення наступальних дій не виявлено.

 

 

  На Слобожанському напрямку ворог здійснює перегрупування та поповнення запасів, продовжує обстрілювати місто Харків.  З Харківської області до пункту постійної дислокації (населений пункт Солоті Бєлгородської області), через важкі втрати, окупанти вивели батальйонну тактичну групу 237-го танкового полку 3-ої мотострілецької дивізії 20-ої загальновійськової армії Західного військового округу для відновлення боєздатності.

 

  На Ізюмському напрямку противник здійснив спробу наступу в напрямку Сулигівка, Дібрівне. Ворог намагається проводити повітряну розвідку напрямків наступу із застосуванням безпілотних літальних апаратів “Орлан-10”.

 

  На Донецькому і Таврійському напрямках російські окупанти продовжують здійснювати обстріли передових позицій наших військ та пошук слабких місць в обороні по всій лінії зіткнення.
 
  Продовжується ведення бойових дій в районах населених пунктів Кремінна, Торське та Зелена Долина. Ворог здійснює перегрупування з метою подальшого наступу у напрямку на населений пункт Лиман.
 
  Противник намагається здійснювати наступ з метою просування вглиб населеного пункту Попасна. Після спроб штурму російськими окупантами в Рубіжному та Сєвєродонецьку, до місцевої лікарні міста Новоайдар досправлено близько 130 поранених військовослужбовців противника. Точна кількість наразі уточнюється.
 
  На Донецькому напрямку ворог вів штурмові дії у районі населеного пункту Мар’їнка.
 
  Маріуполь. Основні зусилля противник зосереджує на захопленні заводу “Азовсталь”.
 
  Ворог веде бойові дії в районі населених пунктів Велика Новосілка, Рівнопіль та Сторожеве. Продовжує здійснювати логістичне забезпечення військ.
 
  На Південнобузькому напрямку противник зосереджує основні зусилля на утриманні займаних рубежів, здійснює обстріли позицій наших військ. Веде бойові дії в районі населеного пункту Олександрівка.
 
  У подальшому російські окупанти продовжать здійснювати вогневий вплив на позиції наших військ та ведення бойових дій з метою виходу на адміністративні кордони Херсонської області.
 
 
  Втрати ворога. На території Донецької та Луганської областей за минулу добу відбито 10 атак російських окупантів, знищено 12 танків, 28 одиниць броньованої та 2 одиниці автомобільної техніки, 1 артилерійську систему.
 
  ПС ЗСУ за попередню добу збили 9 повітряних цілей: 1 літак, 1 вертоліт, 6 БПЛА різних типів та крилату ракету.