Угорщина не збирається псувати стосунки з Російською Федерацією

  Євросоюз в рамках шостого пакету санкцій проти Росії готує нафтове ембарго. Очікується, що заборона на імпорт буде вводитися поетапно, щоб залежні від російських енергоносіїв країни встигли знайти альтернативних постачальників нафтопродуктів.

 

Міністр закордонних справ Угорщини Петер Сійярто, преZидент РФії Володимир Путін і прем’єр-міністр Угорщини Віктор Орбан

  Але керівництво Угорщини вирішило не підтримувати введення ембарго в рамках шостого пакету санкцій проти РФії. Як заявив міністр закордонних справ Угорщини Петер Сійярто, поставки російського газу йдуть без збоїв. Тому офіційний Будапешт не має наміру підтримувати європейські санкції щодо імпорту енергоресурсів. Про це повідомляє Financial Post.

 

  Радник голови Офісу президента Михайло Подоляк закликає посилити санкції проти Росії, оскільки нинішніх обмежень недостатньо. Він вважає, що ключова санкція, яка могла би розвалити російський путінізм – це нафтове ембарго.

 

  Навіть Німеччина вже готова скоротити поставки з Росії протягом року. Але позиція угорського уряду залишається без змін. Так, як і керівництво Молдови, керівництво Угорщини не збирається псувати стосунки з Російською Федерацією через якусь там Україну.

 

  Такі вони, наші найближчі сусіди…

 

Василина Нещеретна, “НОВА: новини ветеранів АТО/ООС”