Розпочалася 111 доба війни

  На початок 111 доби активної фази війни російські окупанти не припиняють ведення наступальних дій у Східній операційній зоні. Ситуація на фронті залишається досить напруженою. 

 

  За інформацією Генштабу ЗСУ на Волинському та Поліському напрямках суттєвих змін у діяльності підрозділів збройних сил республіки Білорусь не відзначалося. 

 

На Сіверському напрямку противник посилив підрозділи зі складу 1-ої танкової армії Західного військового округу двома батальйонними тактичними групами зі складу повітряно-десантних військ. Агресор обстріляв з артилерії позиції Сил оборони у прикордонних районах Сумської та Чернігівської областей, вів повітряну розвідку з БпЛА у районі населеного пункту Середина Буда Сумської області.
 
На Харківському напрямку ворог основні зусилля зосереджує на веденні позиційної оборони та недопущенні подальшого просування підрозділів Сил оборони до Державного кордону. Рашисти здійснюють  обстріли та задіяли армійську авіацію, у районах населених пунктів Рубіжне, Руська Лозова, Байрак та Дементіївка.
 
На Слов’янському напрямку російські окупанти основні зусилля зосереджують на спробах встановлення повного контролю над населеним пунктом Богородичне та створенні умов для розвитку наступу на Слов’янськ. Ворог застосовує артилерію поблизу Дібрівного, Карнаухівки, Нової Дмитрівки та Вірнопілля.
 
На Лиманському напрямку рашисти здійснюють перегрупування військ з метою розвитку наступу в напрямках Лиман – Райгородок та Ямпіль – Сіверськ.
 
На Сєверодонецькому напрямку противник посилив угруповання за рахунок переміщення у район населених пунктів Кремінна – Рубіжне до двох батальйонних тактичних груп. За підтримки артилерії веде штурмові дії у місті Сєверодонецьк, намагається закріпитися у центральній частині міста.
 
На Бахмутському напрямку агресор обстрілює з артилерії позиції наших військ у районах населених пунктів Відродження, Новолуганське і Бахмут. Має частковий успіх, закріплюється у населеному пункті Відродження. Продовжує вести штурмові дії у напрямку Відродження – Вершина.
На Авдіївському, Курахівському, Новопавлівському та Запорізькому напрямках ворог активних дій не вів.
 
На Південнобузькому напрямку окупанти зосереджують основні зусилля на утриманні зайнятих рубежів та недопущенні проведення нашими військами контрнаступальних дій.
 
На Криворізькому напрямку ворог провів мінування узбережжя річки Інгулець по рубежу Давидів Брід – Калинівське.
 
На Миколаївському напрямку, у районах населених пунктів Станіслав, Томина Балка, Дослідне Херсонської області, ворог розгорнув до двох реактивних батарей та однієї батареї ствольної артилерії.
 

  Під час візиту Ллойда Остіна до Таїланду журналіст запитав, чи не змінилися цілі США щодо війни в Україні та чи будуть задоволені запити щодо озброєння. Голова Пентагону Ллойд Остін відповів, що США та союзники готові надати Україні все необхідне озброєння для перемоги над РФ.