Російські спецслужби в приватних компаній скупили супутникові фотографії території України

  На початку червня російські спецслужби через підставні компанії та закордонні комерційні структури в Європі та США почали масово скупати супутникові фотографії території України. По це написав у своєму блозі Александр Коваленко.


  Москву цікавлять супутникові фотографії об’єктів критичної цивільної та військової інфраструктури. Відомо про те, що російські спецслужби отримали детальні знімки Києва, зокрема центру міста, правобережних районів, урядового кварталу, району Оболонь, а також Броварів і Лютежа.


  Росіянам були передані супутникові фотографії Львовської, Волинської областей, зокрема ПП«Рава-Руська» та «Устилуг», Житомирської області – с.Лідовка (старий полігон /ППД 6-го навчального артилерійського полка), аеродромів у Чернігові, Черкасах, Житомирі та Білій Церкві.


  Також російські окупанти скупили знімки районів: Очаков-р.Південий Буг, район Затока – Білгород-Дністровський – Паланка – Фараонівка. В зоні активних бойових дій їх цікавили локації: Горловка – Лисичанск та Лиман – Слав’янськ.

 

  Очевидно, що рашисти збираються застосувати отриману інформацію для нанесення ракетн-бомбових ударів по переліченим містам та районам. Зокрема, в Івано-Франківській та Львівській областях їх цікавлять об’єкти енергетичної галузі. В зоні ризику потрапили об’єкти ВАТ «Нафтохімік Прикарпаття» та ПАТ «Галнафтогаз».


  З вищевикладеного можна зробити мінімум 2 висновки. Перший – у росіян катастрофічно не вистачає ресурсів власної супутникової компоненти, щоб проводити розвідку території України, що не може не радувати.


  Другий висновок – рашисти вільно скуповують супутникові знімки у приватних компаній. Спецслужби наших міжнародних партнерів про це знають і мовчать. В той же час поставка в Україну високоякісних тактичних комплексів (або хоча б реактивних) у найкоротші терміни – це ціла проблема, а продаж супутникових знімків районів бойових дій російським агресорам – нормальна, звичайна справа.