Російські загарбники розпочали псевдовибори на тимчасово окупованих територіях

  Російські загарбники повідомили, що “дострокове голосування” розпочалось у важкодоступних місцях та місцях близьких до лінії бойового зіткнення. Проголосувати можна на вулиці, в парку.

  “Дострокове голосування буде проходити в 375 населених пунктах. Ним буде охоплено 214 127 виборців”, ‒ заявили загарбники.

  При цьому росіяни готові, щоб провести масові фальсифікації та “намалювати” захмарні результати псевдовиборах. Вони вже їх оприлюднили: за прогнозами, на окупованій території Запорізької області партія путіна “Єдина росія” переможе з результатам 89%. Це найвищий показник по всій рфії.

  Голова фракції «Слуга народу» у Верховній Раді Давид Арахамія також заговорив про терміни проведення парламентських та президентських виборів в Україні.

  Каже, якщо війна не закінчиться, а західні партнери будуть тиснути щодо цього питання, доведеться змінювати виборче законодавство — дозволяти воєвиявлення в умовах воєнного стану. Але не в цьому році точно. “Можливо наступного чи через рік нам потрібно буде це робити”, – сказав головний «Слуга народу».

НАГАДУЄМО:

Ветерани вимагають встановити чіткий план демобілізації, – звернення до президента України