Російські солдати підхопили сибірку в Україні

  У Запорізькій області під час посиленого копання окопів російські окупанти випадково розрили скотомогильник і… підчепили “сибірку“. Тепер цілий ворожий підрозділ перебуває на карантині.

  “Двох російських військових спочатку привезли до лікарні Мелітополя, але після підтвердження діагнозу швидко  вивезли у невідомому напрямку. Навіть українська земля відтісняє окупантів. Хепі енду їм точно не буде”, – заявив мер Мелітополя Іван Федоров.

  У минулому антракс (сибірка) був одним з найпоширеніших інфекційних захворювань, які спричиняли масову загибель тварин, а доволі часто й людей. Останніми десятиліттями захворювання на антракс серед людей трапляється в усіх країнах і на всіх континентах, насамперед, у вигляді поодиноких випадків. Проте, час від часу спостерігають спалахи антраксу в регіонах, де розвинене тваринництво. Більшість випадків реєструють в країнах Азії, Африки і Південної Америки.

  В Україні протягом 1920 – 1978 років зареєстрували 24502 спалахи сибірки у 9632 населених пунктах. Усього уражених сільськогосподарських тварин було 33311 голів.

  Рік тому непрохані російські землекопи розкопали радіаційний могильник у Чорнобилі. Отримавши шалену дозу радіації вони забралися геть. Тоді у всьому звинуватили біологічно-небезпечних українських гусей, яких. за твердження російських пропагандистів, спеціально для цього виростили в американських біолабараторіях.

Рузана Зубік, НОВА: новини ветеранів.

НАГАДУЄМО:

Частина російських військових виведена з Чорнобильської АЕС