Російський тактичний десант відпрацював масову висадку на окупований Кримський півострів

  Російські військові відпрацьовували на окупованому Кримському півострові масову висадку тактичного десанту. Загальна чисельність залучених військовослужбовців склала близько 8 тисяч військовослужбовців та майже 350 одиниць озброєння і військової техніки. До тренувань були залучені екіпажі близько 20 штурмових вертольотів Мі-8АМТШ, повідомляє сайт Міноборони РФ.

 

  Метою військових навчань було “блокування і знищення бойовиків” за підтримки тактичного повітряного десанту, а також “попередження терактів” і “дестабілізації обстановки в регіонах”.

 

  “Десантування особового складу здійснювалося по-штурмовому з положення зависання вертольотів над землею з використанням канатних і інших спеціальних засобів. Прикриття висадки тактичного десанту забезпечили ударні вертольоти Ка-52 “Алігатор”, – йдеться в повідомленні.

 

  Відомо, що у тренуваннях також взяли участь підрозділи з військових баз, дислокованих в Абхазії, Вірменії, Південній Осетії, а також частина сил Чорноморського флоту та Каспійської флотилії.