Російський космічний корабель Союз МС-22 вийшов з ладу під час перебування на орбіті (ВІДЕО)

  В НАСА оприлюднили відеозапис, як із російського “Союзу МС-22” фонтанує технічна рідина. Пізніше космонавти сфотографували проблемний російський корабель з ілюмінаторів станції, а також його обстежили його за допомогою камер, встановлених на роботі-маніпуляторі ERA. Фотографії екіпаж відправив на Землю для вивчення фахівцями.

 

  Пошкодження зовнішньої поверхні корабля “Союз МС-22” сталося, за попередніми даними, 15 грудня 2022 року. Після візуального огляду космонавти підтвердили витік рідини із системи охолодження, повідомила прес-служба “Роскосмосу”.


  З переговорів російського екіпажу МКС із наземними службами стало відомо, що вихід у відкритий космос російських космонавтів Сєргєя Прокоп’єва та Дмітрія Пєтєліна, який мав розпочатися о 5.20 мск 15 грудня, через розгерметизацію системи охолодження корабля “Союз МС-22”, пристикованого до МКС, було відкладено.


  За останніми даними “Роскосмосу”, всі системи МКС та корабля “Союз” працюють штатно, екіпаж у безпеці. Технічна рідина із російського космічного корабля “Союзу МС-22” вже не фонтанує.

 

Заставка НАГАДУЄМО