Російські військові вдруге показали, що не готові боротися з безпілотниками

Снайпери танкового з’єднання ВВО в Бурятії провели тренування зі знищення атакуючих безпілотників. Про це повідомила прес-служба Східного військового округу.

 

У відомстві заявляють, що перед цим снайперами була ретельно вивчена компоновка різних БЛА – як цивільних, так і військових моделей – щоб знати, куди краще цілитися. Потім була проведена імітація атаки безпілотників, в ході якої снайпери знищували цілі на відстані до кілометра.

 

Справа не обмежилася вогневим впливом на мішені – крім того, росіяни вели вогонь з гранатометів АГС-17 по орієнтовному району дислокації оператора БПЛА. Після цього снайпери відпрацювали по світловідбивних мішенях, а також перевірили власні навички маскування і таємного переміщення. Самі тренування проводилися в різних умовах – як вдень, так і вночі.

 

Нагадаємо, що нещодавно сепаратистські військові оглядачі влаштували скандал через те, що насправді боротьба з БПЛА за допомогою вогнепальною зброї є небезпечною і нерозумною. При цьому вони додали, що причиною таких “геніальних” ходів армії РФ є корумпованість вищого керівництва, яке вкрало гроші на БПЛА.

 

Детальніше про це: