Сепаратистські журналісти розкритикували військових РФ за дурість (ФОТО)

Російські військові оглядачі критично відповіли на сюжет телеканалу “Звєзда”. Згідно з сюжетом, російські солдати збивають безпілотники з… автоматів.

 

 

“Бажаючі постріляти по дронам швидко закінчуються, коли ці дрони починають кидати в тебе боєприпаси. ВОГ і гранати ще ладно, але ж кидають і 82-і міни. Рота, яку надали під моє командування під кінець ротації так і понесла втрати: почали стріляти по дрону, а він кинув ВОГ-17. Троє “300” – додає сепаратист і військовий оглядач Владлен Татарський.

 

Читайте також:

 

Націонал-більшовики в РФ атакували Казахстан через російського сепаратиста

 

 

“Спочатку військові експерти нам сказали, що у російської армії будуть свої дрони, потім виявилося, що дронів не буде, а гроші на їх розробку з###дили. Потім сказали, що дрони не потрібні тому що є відмінна Протиповітряна оборона і РЕБ. А коли виявилося, що Протиповітряна оборона і РЕБ не гарантують захисту піхотних частин, то нам показали що їх можна збивати автоматними чергами” – пише сепаратист і проросійський журналіст Ігор Дмітрієв.

 

 

Проте схоже, що відповідати на критику навіть “своїх” російське командування і керівництво каналу “Звєзда” поки не готові.

 

Нагадаємо: